Nejlepší kvalita

Náš betonové septiky Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Spodní a boční stěny nádrže jsou zcela odlité z betonu B25 a B30. Celá konstrukce je vyztužena žebrovanou ocelí o průměru 8 až 12 mm. Do betonu se přidávají změkčovadla a vodotěsnící prostředky a celek se důkladně vibruje, aby se odstranily nejmenší stopy vzduchu.

Nádrže z vnějšku jsou dvojitě chráněny asfaltovou gumou. Celek vytváří utěsněný betonový septik dokonale odolný vůči vnějším podmínkám.

Každý z našich tanků může být vybaven speciálně vyztuženou náběhovou deskou. S tímto řešením lze septik snadno nainstalovat pod vchod do garáže nebo parkovací místo. 20 centimetrů železobetonu dostatečně chrání strukturu septiku před tlakem, který může být způsoben hmotností automobilu. Každý z našich tanků je po výrobě podroben přísné zkoušce těsnosti. Zákazníkovi může být zaslán pouze takový zkontrolovaný tank. Naše nádrže mají dvouletou záruku.

Jjako společnost máme technické schválení a schválení Národního hygienického ústavu nezbytné pro výrobu vzduchotěsných betonových septiků. Tyto dokumenty vám umožní bezproblémové technické převzetí nádrže zakoupené od nás.

Nabízíme vám nejen spolehlivé, trvalé a levné řešení problému tekutého komunálního odpadu, ale také naše znalosti a zkušenosti s výrobou a montáží hotových betonových septiků.