O společnosti žumpy24

Žumpy24 je rodinná společnost s mnohaletými zkušenostmi s výrobou vzduchotěsných betonových nádrží na komunální odpad, dešťovou vodu. Díky technologicky vyspělé a kvalitativní výrobě dosahujeme nízkých nákladů. Použití betonu z naší vlastní betonárny je ještě více snižuje a dává nám jistotu, že materiály použité pro výrobu jsou nejvyšší kvality. To vše se promítá do velmi příznivé ceny pro naše septiky.

Naše společnost má potřebná technická schválení pro výrobu a distribuci nádrží a Národní hygienický ústav. Díky tomu nebude mít žádný Investor sebemenší problémy s technickým přijetím budovy spojené s septikem vyrobeným a dodaným naší společností.

Nádrže, které vyrábíme, jsou velmi pevné a trvanlivé. Kromě výroby nádrží, odborných konzultací v oblasti septiků a specializovaného montážního týmu nabízíme také přepravu po celé zemi. Vzhledem k hmotnosti nádrží se přeprava provádí pomocí vozidel vybavených HDS.

Naše znalosti, zkušenosti a nasazení v naší práci nám umožňují existovat na trhu těchto specifických produktů po mnoho let. Neustálý vývoj projektů, obohacená betonová směs a moderní hydroizolace používané v našich výrobcích jsou zárukou, že nádrž splní vaše očekávání a dokonale plní svou funkci po mnoho let.