...
Tel: 777 946 917 FB: Žumpy24.cz Mail: beton.betonczsk@gmail.com

Betonový sklep

Betonový sklep

Betonové sklepy jsou univerzální volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit spíž, prostorný prostor pro nářadí nebo místnost na ochranu před horkem. Námi nabízené betonové sklepy jsou ideální pro skladování zeleniny, ovoce nebo vína. Uvnitř se udržuje chladnější teplota bez ohledu na počet stupňů venku. Celá konstrukce slouží k vybudování sestupu do podzemí, kde si můžete vytvořit zahradní sklep nebo přístřešek.


Sklepy nabízíme v mnoha variantách - mohou mít obdélníkový tvar nebo oválnou střechu. Obvykle se shora zasypou zeminou a čelní stěna se podle potřeby vyzdobí. Takový sklep bude praktickou ozdobou zahrady, a pokud bude správně umístěn, nebude nijak narušovat pozdější úpravu zeleně.


Chcete-li se dozvědět více o použití betonových sklepů a mít jistotu, že si vyberete ten nejvhodnější, neváhejte kontaktovat naše odborníky. Rádi vám pomůžeme vybrat produkt, který bude vyhovovat vašim potřebám.


Ceny jsou uvedené bez DPH. Pokud jste firma a platci DPH, je cena konečná s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, je nutné k ceně připočíst DPH.

betonovy sklep
Objem (m³) Délka / Šířka / Výška (cm) Cena
Malé 300 / 240 / 210 39 000 KČ
Velké 300 / 240 / 240 43 000 KČ
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.