Tel: 777 946 917 FB: Žumpy24.cz Mail: kontakt@zumpy24.cz

Informace

O společnosti žumpy24

Naše společnost žumpy24 je dlouhodobým výrobcem betonových nádrží pro komunální odpad, dešťovou vodu. Naše betonové nádrže vyrábíme v mnoha velikostech a variantách podle požadavků zákazníka Podívejte se na naši kompletní nabídku betonových nádrží.


Naše společnost má potřebná technická schválení pro výrobu a distribuci nádrží od Národního hygienického ústavu. Díky tomu nebudete mít žádný problém s technickou přejímkou a kolaudací.


Nádrže, které vyrábíme, jsou velmi pevné a trvanlivé. Kromě výroby nádrží, odborných konzultací v oblasti septiků a specializovaného montážního týmu nabízíme také přepravu po celé zemi. Vzhledem k hmotnosti nádrží se přeprava provádí pomocí vozidel vybavených HDS.

betonovy sklep
Betonové jímky

Nejlepší kvalita

Náš betonové nádrže Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Spodní a boční stěny nádrže jsou zcela odlité z betonu B25 a B30. Celá konstrukce je vyztužena žebrovanou ocelí o průměru 8 až 12 mm. Do betonu se přidávají změkčovadla a vodotěsnící prostředky a celek se důkladně vibruje, aby se odstranily vzduchové bubliny


Každá z našich nádrží může být vybavena vyztuženou krycí deskou. S tímto řešením lze nádrž snadno nainstalovat pod vchod do garáže nebo parkovací místo. 16 centimetrů železobetonu dostatečně chrání nádrž před tlakem, který může být způsoben hmotností automobilu. Naše nádrže mají dvouletou záruku.


Naše společnost, má technické schválení a schválení Národního hygienického ústavu nezbytné pro výrobu betonových nádrží. Tyto dokumenty vám umožní bezproblémové technické převzetí nádrže zakoupené od nás.

Užitečné informace

K čemu slouží dešťová voda?

Co je to dešťová voda? Donedávna byla dešťová voda pro mnoho lidí jen zbytečným odpadem – dnes, v době neustálých změn klimatu a zvýšeného povědomí o životním prostředí, se využívá mnoha způsoby. Není divu, protože sběr dešťové vody je velmi dobrý zvyk, který přináší mnoho výhod. Zajímá vás, k čemu můžete použít dešťovou vodu? Odpověď […]

Více informací

Jaký druh výkopu pro betonovou nádrž?

Všeobecné informace Jakmile si vyberete betonový septik a zakoupíte jej, nastane okamžik, kdy vás zajímá, jak bude probíhat instalace a jaké výkopové práce se budou pro betonový septik provádět? Příprava takového výkopu se zdá být jednoduchá, objednáte si bagr, uděláte díru do země a za tři hodiny je výkop připraven pro instalaci betonového septiku. Aby […]

Více informací

Jednokomorová nebo dvojkomorová nádrž?

Pokud má pozemek, na kterém má být nádrž umístěna, malé rozměry, bude nejlepším řešením jednokomorový septik; pokud je pozemek větší, bude ideální dvoukomorový septik; v tomto případě je nutné instalovat odpařovač a systém čištění odpadních vod. Jaké jsou vlastnosti obou typů septiků? Podívejte se na to v našem příspěvku!

Více informací