...
Tel: 777 946 917 FB: Žumpy24.cz Mail: beton.betonczsk@gmail.com

Informace

O společnosti žumpy24

Naše společnost žumpy24 je dlouhodobým výrobcem vzduchotěsných betonových nádrží pro komunální odpad, dešťovou vodu. Naše betonové septiky vyrábíme v mnoha velikostech a variantách podle požadavků zákazníka Podívejte se na naši kompletní nabídku betonových žumpy.


Naše společnost má potřebná technická schválení pro výrobu a distribuci nádrží a Národní hygienický ústav. Díky tomu nebude mít žádný Investor sebemenší problémy s technickým přijetím budovy spojené s septikem vyrobeným a dodaným naší společností.


Nádrže, které vyrábíme, jsou velmi pevné a trvanlivé. Kromě výroby nádrží, odborných konzultací v oblasti septiků a specializovaného montážního týmu nabízíme také přepravu po celé zemi. Vzhledem k hmotnosti nádrží se přeprava provádí pomocí vozidel vybavených HDS.

betonovy sklep
Betonové jímky

Nejlepší kvalita

Náš betonové septiky Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Spodní a boční stěny nádrže jsou zcela odlité z betonu B25 a B30. Celá konstrukce je vyztužena žebrovanou ocelí o průměru 8 až 12 mm. Do betonu se přidávají změkčovadla a vodotěsnící prostředky a celek se důkladně vibruje, aby se odstranily nejmenší stopy vzduchu.


Nádrže z vnějšku jsou dvojitě chráněny asfaltovou gumou. Celek vytváří utěsněný betonový septik dokonale odolný vůči vnějším podmínkám.


Každý z našich tanků může být vybaven speciálně vyztuženou náběhovou deskou. S tímto řešením lze septik snadno nainstalovat pod vchod do garáže nebo parkovací místo. 20 centimetrů železobetonu dostatečně chrání strukturu septiku před tlakem, který může být způsoben hmotností automobilu. Každý z našich tanků je po výrobě podroben přísné zkoušce těsnosti. Zákazníkovi může být zaslán pouze takový zkontrolovaný tank. Naše nádrže mají dvouletou záruku.


Jjako společnost máme technické schválení a schválení Národního hygienického ústavu nezbytné pro výrobu vzduchotěsných betonových septiků. Tyto dokumenty vám umožní bezproblémové technické převzetí nádrže zakoupené od nás.

Užitečné informace

K čemu slouží dešťová voda?

Co je to dešťová voda? Donedávna byla dešťová voda pro mnoho lidí jen zbytečným odpadem – dnes, v době neustálých změn klimatu a zvýšeného povědomí o životním prostředí, se využívá mnoha způsoby. Není divu, protože sběr dešťové vody je velmi dobrý zvyk, který přináší mnoho výhod. Zajímá vás, k čemu můžete použít dešťovou vodu? Odpověď […]

Více informací

Jaký druh výkopu pro betonový septik?

Všeobecné informace Jakmile si vyberete betonový septik a zakoupíte jej, nastane okamžik, kdy vás zajímá, jak bude probíhat instalace a jaké výkopové práce se budou pro betonový septik provádět? Příprava takového výkopu se zdá být jednoduchá, objednáte si bagr, uděláte díru do země a za tři hodiny je výkop připraven pro instalaci betonového septiku. Aby […]

Více informací

Jednokomorový nebo dvoukomorový septik?

Pokud má pozemek, na kterém má být nádrž umístěna, malé rozměry, bude nejlepším řešením jednokomorový septik; pokud je pozemek větší, bude ideální dvoukomorový septik; v tomto případě je nutné instalovat odpařovač a systém čištění odpadních vod. Jaké jsou vlastnosti obou typů septiků? Podívejte se na to v našem příspěvku!

Více informací
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.